Mecz Gornik Zabrze kontra Lech Poznan zakończony wynikiem 1-2

Gornik Zabrze kontra Lech Poznan 1-2. Dnia 2022-10-16 16:30 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13. Zmierzyły się Gornik Zabrze i Lech Poznan.

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze i Lech Poznan wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: Mikael Ishak 4' 0-1 Szymon Włodarczyk 10' 1-1 Mikael Ishak 67' 1-2

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jonatan Kotzke 56' Blaž Vrhovec 71' Erik Janža 77'

Żółte kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 51' Mikael Ishak 57' Nika Kvekveskiri 90' Filip Bednarek 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Gornik Zabrze stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Widzew Łódź a Lech Poznan podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Austria Vienna.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców i napastników zespoły piłkarskie i piłkarze jak Jonatan Kotzke Radosław Murawski stale serwują wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania między piłkarzami są bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż widowiska męczą fana. Stale obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, efektowne gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Gornik Zabrze i Lech Poznan i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.