Spotkanie Slask Wroclaw kontra Lech Poznan, wynik 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Slask Wroclaw i Lech Poznan wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2023-02-26 16:30 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Slask Wroclaw a Lech Poznan.

Gole strzelali: Erik Expósito 34' 1-0 John Yeboah 57' 2-0 Michał Skóraś 88' 2-1 Jo?o Amaral

Żółte kartki Slask Wroclaw: Martin Konczkowski 49' Victor Garcia Marin 66' Victor Garcia Marin 72' Patrick Olsen 85'

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 67'

Czerwone kartki Slask Wroclaw: Victor Garcia Marin 72'

Czerwone kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 33'

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Slask Wroclaw zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Lech Poznan z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Djurgardens IF oraz Piast Gliwice.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Martin Konczkowski Nika Kvekveskiri niejednokrotnie zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Często obserwujemy nieczyste faule, przepiękne gole czy asysty dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między graczami ligowymi zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że spotkania przynudzają. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Slask Wroclaw i Lech Poznan i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Tarczyński Arena.