Mecz Jagiellonia - Lech Poznan na obiekcie Stadion Miejski: końcowy wynik 1-0

Jagiellonia - Lech Poznan, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Jagiellonia oraz Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-09-24 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: J. Imaz 71' 1-0

Żółte kartki Jagiellonia: T. Romanchuk 67'

Żółte kartki Lech Poznan: J. Karlstrom 67' D. Ramirez 90'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia spotkania - Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Jagiellonia stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin a Lech Poznan z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Legia Warszawa.

Wielu kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze jak T. Romanchuk J. Karlstrom raz za razem zapewniły kapitalnym miłośnikom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Niesamowite walki między piłkarzami bywają zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, iż widowiska nie są interesujące. Stale obserwujemy bezwzględne faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty i bramki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto śledzić spotkania sportowe ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Jagiellonia oraz Lech Poznan oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.