Spotkanie pomiędzy Legia Warszawa oraz Lech Poznan dnia 2021-10-17 15:30 na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - 0-1

W dniu 2021-10-17 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Legia Warszawa a Lech Poznan.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Legia Warszawa a Lech Poznan wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Mikael Ishak 54' 0-1 Pedro Rebocho Mikael Ishak 90' 0-2

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 36' Bartosz Slisz 84' Artur Jędrzejczyk 84' Rafael Lopes 89'

Żółte kartki Lech Poznan: Antonio Milić 25' Jesper Karlström 33'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Legia Warszawa zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Świt Skolwin a Lech Poznan z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Unia Skierniewice oraz Stal Mielec.

W dzisiejszych czasach wierni kibice z zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. Mateusz Wieteska Antonio Milić nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska nudne. Obserwujemy nieprzepisowe faule, efektowne gole i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Legia Warszawa i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.