Mecz Wisla Plock kontra Lech Poznan dnia 2022-04-16 18:00 - wynik końcowy 0-1

Dnia 2022-04-16 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Lech Poznan.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Plock a Lech Poznan zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: D. Kownacki 44' 0-1 M. Skóraś

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 5' Kristián Vallo 50' Mateusz Szwoch 76'

Żółte kartki Lech Poznan: João Amaral 36' Dawid Kownacki 77'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Wisla Plock stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Warta Poznań a Lech Poznan z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą fascynujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Anton Krivotsyuk João Amaral stale serwują wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Walki między zawodnikami z ligi są nieustępliwe, rzadko bywa, iż mecze nudzą. Natrafiamy na idealne asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje z faulem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Wisla Plock oraz Lech Poznan i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.