Dnia 2022-08-31 18:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbyło się spotkanie pomiędzy Lechia Gdansk i Lech Poznan zakończone wynikiem 0-3

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lechia Gdansk i Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2022-08-31 18:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Lech Poznan.

Gole strzelali: N. Kvekveskiri 19' 0-1 Joel Pereira K. Velde 42' 0-2 M. Skóraś M. Skóraś 60' 0-3 F. Marchwiński

Żółte kartki Lechia Gdansk: Bassekou Diabate 35' Michał Nalepa 84' David Stec 89' Kacper Sezonienko 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Kristoffer Velde 48'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin a Lech Poznan z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Austria Vienna.

Oddani fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Bassekou Diabate Kristoffer Velde często zagwarantowały wyborowym kibicom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, iż widowiska przynudzają. Bardzo często natrafiamy na idealne asysty oraz gole, ostre sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Lechia Gdansk i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.